Indoctrination Theory

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#31 2012-11-14 21:21:50

Reuel

OC

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 113
Punktów :   

Re: Drugi lincz

Wybaczcie, że mnie nie było, jednak szkołę kończę dziś o 18.30, wracam na 19, chwila moment i jest 21. Jak dla mnie dobrze się ułożyło, że rozłożyliście głosy. Owszem, niby jest sytuacja, że można się spokojnie podpiąć, jednak to jest tak stereotypowe, że każdy w to uwierzy. Tak więc po jakimś czasie zaczną się schody. Zwłaszcza przy Sonicu, którego zdolność analizy powala. Żeby więc w pewnym momencie ktoś nie wpadł to trzeba zrobić coś czego się nie spodziewają. Czyli rozłożyć głosy. Sylath i tak pewnie zginie, a jak nie to napewno nie żaden z nas, więc nie ma straty. Nawet lepiej jak nie zginie, bo można lekko manipulując doprowadzić do sytuacji, w której to on będzie naszym buforem uważanym za mafiozę. Poza tym są kolejne plusy. Ludzie spodziwają się, że na Sylatha podepnie się paru mafiozów. W związku z tym jeśli rozdrobnimy głosy to poza jednym naszym delikwentem, którego niestety źle moim zdaniem dobrano (niebieskooki ma już drugi konktrowersyjny mord na koncie) inni miastowi biorący udział w tym linczu będa podejrzewani. Ja pewno gruchnę, że nie wiem co sądzić na temat mordu i zagłosuję sumiennie na Cahan, która mi śmierdzi.

Offline

 

#32 2012-11-14 21:45:16

Reuel

OC

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 113
Punktów :   

Re: Drugi lincz

Double post ale co tam ;D Wyszło genialnie, bo zgineła osoba, pod którą się zupełnie nie podpieliśmy, a to oznacza, że miastowi będą się nawzajem oskarżać na całego, Sylath jest naszym buforem, każdy ma na niego oko. To jest to czego chciałem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.margonemmmo.pun.pl www.dreamofshinobi.pun.pl www.bdsczestochowa.pun.pl www.headofwar.pun.pl www.promotyle.pun.pl