Indoctrination Theory

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-11-14 13:54:38

Asceta

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 129
Punktów :   

Drugi lincz

Wszystko na temat drugiego linczu.

Krótkie spojrzenie na sprawę smoka. Ludzie, którzy mają go w kręgu zainteresowań:
Cahan, Veselar, tomuscyferki. Nie jest aż tak tragicznie, naprawdę. Śmierć niebieskookiego smoka może mieć za sobą daleko idące konsekwencje. Bo jak zginie w linczu i wyjdzie, że winny, to blado będzie wyglądał post Reula (a właściwie jego fragment)

Reuel napisał:

No akurat tu bym raczej stawiał na to, że podpiął się pod mord, bo nie wiedział na kogo głosować, bo jest świeżym graczem, co by the way go w znacznym stopniu go wyklucza z bycia mafiozą.

Doprawdy, trochę ostrożniej z tym bronieniem siebie nawzajem. Zamiast kogoś bronić, lepiej podsunąć miastu kogoś innego. Najprościej chyba będzie na Kocicę zwalić winę, bo w linczu uratował ją OC. Mógłbym coś tam skrobnąć, że ,,Z jakiegoś powodu musiała przeżyć".

Ostatnio edytowany przez Asceta (2012-11-14 13:54:55)

Offline

 

#2 2012-11-14 16:19:53

Fenir

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 81
Punktów :   

Re: Drugi lincz

Co wy na to bym zagłosował na Niedziela w "zemście" za poprzednią edycje w której okazał się niewinny? Rozluźniło by to atmosferę wokół mnie i Niedziela, ukryłbym się w humorze, ewentualnie jeżeli ktoś by się pode mnie podczepił powiedziałbym, że robię sobie jaja i ciesze się, że mam taką siłę przebicia.

Offline

 

#3 2012-11-14 16:41:06

niebieskooki smok

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Drugi lincz

Co myślicie o tym żebym zagłosował w linczu na tomusa?
Jeśli chodzi o podejrzenia wobec mnie to śmiało bym napisał żebyście mnie poświęcili (lubuję się w martyrologii ('', '');
ale po tym jak Reuel próbował mnie wybronić  to jest pozamiatane.
Kocicę niech może albo wcale albo jedna osoba linczuje.
Jednakże jeśli nie tomus to kogo waszym zdaniem mam linczować?

Ostatnio edytowany przez niebieskooki smok (2012-11-14 16:45:32)

Offline

 

#4 2012-11-14 17:11:48

Asceta

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 129
Punktów :   

Re: Drugi lincz

Trzeba się zastanowić. Poczekamy aż Reuel i Cover coś napiszą i wtedy ustalimy co i jak. Na bank ktoś z nas powinien na Kocicę zagłosować.

Offline

 

#5 2012-11-14 17:49:55

Fenir

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 81
Punktów :   

Re: Drugi lincz

PO zadymie Loczka co robimy?
Nadal rozdrabniamy głosy czy razem na Sylatha?

Offline

 

#6 2012-11-14 18:03:03

niebieskooki smok

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Drugi lincz

Jakie rewelacje Co wy na taki koncept bym znowu głosował na mocnego gracza - Sylatha?
Jak myślicie ktoś może coś podejrzewać?

Offline

 

#7 2012-11-14 18:17:56

Asceta

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 129
Punktów :   

Re: Drugi lincz

Loczek wprowadził niemałe zamieszanie. Sylath po czymś takim dzisiaj najprawdopodobniej zginie w linczu. Spokojnie możemy oddać jeden lub dwa głosy na Sylatha (mogę być w tej grupie jeśli chcecie). Niebieskooki niech zagłosuje na DiamiondLady. Ogólnie postarajmy się, by Smok wtopił się w tłum cichaczy. Co z pozostałymi głosami? No i czy w ogóle zgadzacie się z takim pomysłem?

Offline

 

#8 2012-11-14 18:23:22

niebieskooki smok

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Drugi lincz

A czy to nie będzie wyglądało ździebko podejrzanie, że poprzednio głosowałem na silnego gracza, a teraz na słabego (chyba, że Diamond_Lady jest lepszym graczem niż mi się wydaje)?

Offline

 

#9 2012-11-14 18:24:51

Fenir

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 81
Punktów :   

Re: Drugi lincz

Zgadzam, sam nad czymś takim myślałem, ostatnio parę razy pojawił się mój nick, co wy na to bym zaczął balansować na granicy absurdu?
Dzisiaj oddałbym głos na niedziele, w zemście, w następnym linczu  i  tak zginie tomass ( musi zginąć )

Offline

 

#10 2012-11-14 18:52:31

niebieskooki smok

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Drugi lincz

Dobra zaufam waszej intuicji i w linczu zagłosuje na DiamondLady; do 19.30 postaram się coś tutaj skrobnąć.
Rozumiem, że jak nie zginie w linczu to i tak pójdzie pod nóż? Tak sobie myślę, że jak bym ją zlinczował, a wy/my załatwili ją to może odciążyło by to oskarżenia wobec mnie.

Offline

 

#11 2012-11-14 18:57:02

Asceta

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 129
Punktów :   

Re: Drugi lincz

Ja bym zrobił tak:
W temacie wyślę takiego posta:
Dobra, wobec testamentu Loczka nie można przejść obojętnie. Większość uwierzyła w Jego cytat i postanowiła zagłosować na Sylatha. Ja tu jednak widzę pewnie nieścisłości. Cytując Loczka (a właściwie przytaczam cytat z jego testamentu) :

Przed linczem skontaktował się ze mną ktoś podajacy się za detektywa. Wierzę prawdomówności tej osoby. Powiedział mi, że sprawdził Sylatha i otrzymał potwierdzenie iż jest winny.

Rzuca mi się w oczy jedna rzecz: Przed linczem. Jak to przed linczem?! Detektyw chyba jest na tyle ogarnięty, że wysłałby taką informację już po linczu. Bo jeżeli wysłał taką informację przed linczem, to wysłał ją tak naprawdę w ciemno. Przed linczem nie wiedzieliśmy o tożsamości Loczka, więc istniało ryzyko, że detektyw napisał informację o sprawdzeniu jednemu z mafiozów. Po linczu to wiadomo, pojawiła się informacja:

Loczek
- Pierwsza ofiara Linczu Miasta, niewinny

Wtedy takiej osobie można ufać, więc detektyw wysyła informację Loczkowi, który jest na 100% niewinny. Przed linczem nie mieliśmy pewności co do niewinności Loczka. Coś mi tu nie gra, albo po prostu detektyw jest bardzo nieodpowiedzialny i naprawdę wysłał Loczkowi informację jeszcze przed linczem.

Jest i inna opcja. Detektyw napisał do pośrednika, który podał informację Loczkowi:

Detektyw->Pośrednik->Loczek

Ale to już jest w ogóle nierealna sytuacja, bo wyszłoby, że detektyw podzielił się informacją o sprawdzeniu z dwoma osobami, których tożsamości nie znał, a to już w ogóle byłaby głupota. Poza tym informacja przechodziłaby wtedy przez zbyt dużą liczbę rąk. Ktoś mógł coś tam namieszać.

Mnie to wszystko nieładnie pachnie, więc na Sylatha nie zagłosuję.



Może być coś takiego? Smok zagłosuje na Sylatha. Ja załóżmy na M0D-Elite, ktoś z nas jeszcze na Sylatha, a pozostali wedle uznania. Co Wy na to?

Offline

 

#12 2012-11-14 18:59:58

niebieskooki smok

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Drugi lincz

To w końcu na kogo mam głosować na DiamondLady czy Sylatha:/?

Offline

 

#13 2012-11-14 19:00:47

Fenir

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 81
Punktów :   

Re: Drugi lincz

Całkiem zjadliwe, w twoim stylu.

"Ja tam nie dokładam się do linczu na niewinnym Sylathuu czy tam kocicy i zagłosuje na Niedziela za to, że w poprzedniej edycji napisał podejrzany post przez co zginąłem."
Co sądzicie?

Offline

 

#14 2012-11-14 19:02:38

niebieskooki smok

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Drugi lincz

@Fenir - dla mnie to może być ale wypowiedzieć się winni przede wszystkim Reuel i Niedziel

Offline

 

#15 2012-11-14 19:03:13

Asceta

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 129
Punktów :   

Re: Drugi lincz

Niebieski, poczekaj jeszcze chwilkę.

A Ty Fenir, hm... nie wiem jak odnoszą się inni do Twoich postów, ale to w Twoim stylu takie jest.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pixelart.pun.pl www.asgslask.pun.pl www.wfc.pun.pl www.corleone.pun.pl www.channeldisney.pun.pl