Indoctrination Theory


#16 2012-11-18 13:07:13

Cover

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 51
Punktów :   

Re: Czwarty mord

Chuja, a nie wygrana. Na chłodno trochę o tym myślałem i każdy inny ruch, niż atak na hellsa, przybije nam gwóźdź do trumny i w obecnych okolicznościach będzie skrajną głupotą, bo nie zostawimy sobie żadnych alternatyw na akcję w kolejnym mordzie. Się nie zdziw jak Hadrian okaże się księdzem i dzisiaj pomodli się za siebie. Musimy zaryzykować, po prostu musimy, dlaczego, pisałem o tym wyżej. I nie zdołamy zwalić tego na hellsa, bo będą windować akcję na Fenira.

Zauważ:
- miastowych jest niewielu, jeśli blefują z modlitwą za hellsa (jakieś 70% na to), to spora szansa, że pomodlą się za hadriana
- jeszcze raz, nie wiemy, czy ksiądz żyje
- jako detektyw jawi się hells, ewentualnego nowego będzie można zanegować
- niewiele zyskamy na śmierci hadriana
- jeśli nie uda nam się dzisiaj zabić hellsa, zrobimy to następnym razem. w wypadku, gdy odpuścimy go sobie dzisiaj, a blef im się uda, mamy niesamowicie przejebane

I ostatnie, jeśli to się nam uda, w ostatnim linczu wystarczy pierdolić na dwie strony, niby to się podpinać, na kogo zagłosujemy, a na sam koniec zrobić wspólny atak w jedną osobę. I koniec. Przy pieprzeniu z hadrianem, nie wiemy, co się stanie.

Ostatnio edytowany przez Cover (2012-11-18 13:18:57)

Offline

 

#17 2012-11-18 13:23:21

Reuel

OC

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 113
Punktów :   

Re: Czwarty mord

Podważę wiarygodnośćataku na Fenira, mam obymśloną taktykę. Mord na Hellsa jest zbyt ryzykowny. Mord Hadriana dużo da, bo można nim będzie oskarżyć Hellsa. Tylko on wymieniał hadriana wśród podejrzanych, oprócz Tomusa, którego też można ewentualnie zlinczować o ile dziś się nie uda. Jeżeli jednak się nie zgadzacie to już lepiej utłuc Fasta, bo nikt się tego nie spodziewa. Nie jest cichaczem, ani też najważniejszym wśród miastowych. Na pewno jednak Hells straci wówczas poparcie. Poza tym nie rozumiem dlaczego niby mamy pzejebane na tyle, by podejmować takie ryzyko. Od dawna siedzimy w po uszy w gównie, a jakoś nikt nas nie zlinczował. Podejrzanych jest tyle, że spokojnie można rozbić głosy. Hadrian będzie cały czas za linczem na tobie, część będzie za Fenirem, a nas 5 mafiozów za jedną osobą. Masz lepszą siłę przebicia?

Offline

 

#18 2012-11-18 13:34:26

Cover

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 51
Punktów :   

Re: Czwarty mord

Co straci? Nic nie straci, dostanie jedno albo DWA(!) sprawdzenia i miasto wygra, tak to się skończy. Przestań marzyć o grze w chmurach, bo raz, że ten plan jest niespecjalnie realny, dwa, że przewidywalny, trzy, zbyt wiele w nim zmiennych. Ci ludzie naprawdę nie są tak głupi, żeby przewidzieć każdy ich ruch, a idę o zakład, że przynajmniej dwójka będzie windować respekt na hellsa w górę.

Jakie ryzyko? Wytłumaczyłem jak dziecku, dlaczego mord na hellsie dzisiaj jest najmniej ryzykownym rozwiązaniem (o czym ten pewnie nie wie, dlatego bawi się z nami w szachrajki i ma nadzieję nas nabrać) i dlaczego w wypadku braku jego powodzenia, jeszcze pożyjemy. MAM JESZCZE RAZ NAPISAĆ, CO SIĘ STANIE JEŚLI DZISIAJ BLEFUJĄ?

Zabijając dzisiaj Hellsa, wygrywamy całą rozgrywkę jutro i nie dajemy miastu żadnych szans. Nie zabijając go dzisiaj i tracąc mord, dajemy mu jedno sprawdzenie. Zabijając Hadriana dajemy możliwość dwóch sprawdzeń dla deta, a miasto w końcu, któregoś z nas zabije i zacznie robić się gorąco. Dlaczego nie najbezpieczniejsza opcja?

Zresztą co ja mówię, głosujmy. Rozumiem Niedziel za Hellsem, ja też, więc 2, na razie ty za Hadrianem. Fenir, smok?

aha UWAGA, UWAGA, SKORO HELLS MA KONTAKT Z PRZYNAJMNIEJ JEDNYM, MOŻE DWOMA GRACZAMI POZA GRĄ, MOŻE NAM NIEPRZYJEMNIE ZASZKODZIĆ PRZY LINCZU, KUMASZ? teraz albo nigdy, to zaczyna się robić niebezpieczne.

Ostatnio edytowany przez Cover (2012-11-18 13:41:28)

Offline

 

#19 2012-11-18 14:03:15

Reuel

OC

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 113
Punktów :   

Re: Czwarty mord

Po pierwsze twoje prawdy objawione nie robią na mnie wrażenia. Po drugie twój ton także, więc zejdź z niego, bo co najwyżej zyskasz u mnie brak sympatii, zwłaszcza, że mówisz o mnie jak o dziecku, a sam się jak ono zachowując robiąc awantury, bo bubu chce tak a nie inaczej. Po trzecie sytuacja się zmieniła. Teraz już mam w głebokim poważaniu sprawdzenia twojego boga Hellsa, bo jeśli zrzucimy winę na Tomusa i ubijemy kogokolwiek to wygramy. Nie mam zamiaru ryzykować kogoś tak oczywistego, bo to dla nas grób. Jak ksiądz się pomodli i trafi mamy przesrane, bo jeden głos w tą czy w tamtą w obecnej sytuacji da się załatwić, jednak to da takiego kopa miastowym, że skupią się na jednym z was i położą trupem, a zwróceniu co najmniej dwóch z nich na inną osobę będzie nie możliwe.

Ostatnio edytowany przez Reuel (2012-11-18 14:04:53)

Offline

 

#20 2012-11-18 14:33:40

Cover

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 51
Punktów :   

Re: Czwarty mord

Ale o jakim ryzykowaniu mówisz? Czekamy na głosy i wybieramy demokratycznie. Jeśli podepniemy się teraz pod twoje głosowanie na tomusia, to może być grób. Rozumiesz?

Offline

 

#21 2012-11-18 14:41:28

Reuel

OC

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 113
Punktów :   

Re: Czwarty mord

I tak będzie grób. Idziesz pod prąd, pod kaprys miastowych, zaś co jeśli następnym kaprysem będzie ubić Ciebie, nie Tomusa, bo Hells znowu zmieni zdanie (już nie raz odchodził od linczu na nim)? Później dojdzie Smok i będzie nas dwóch, oboje lekko podejrzewani. Najlepiej w ogóle byłoby zrzucić winę na Hellsa. Wszystko świadczy przeciwko niemu. Brak dowodów na bycie detem, bronienie tych samych osób, jedyne efekty to mordowanie miastowych, do tego teraz może chcieć eliminować podejrzanych by odwrócić uwagę od siebie.

Ostatnio edytowany przez Reuel (2012-11-18 14:45:14)

Offline

 

#22 2012-11-18 19:22:38

Fenir

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 81
Punktów :   

Re: Czwarty mord

Co wy na mord na kimś niespodziewanym? Np DL bądź Hadrianie bądź Veselarze?

Offline

 

#23 2012-11-18 19:23:25

Asceta

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 129
Punktów :   

Re: Czwarty mord

Tylko kurwa nie wiadomo za kogo się ksiądz pomodli. To trzeba wziąć pod uwagę.

Offline

 

#24 2012-11-18 19:24:11

Asceta

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 129
Punktów :   

Re: Czwarty mord

Wybaczcie za bluzgi, ale emocje biorą górę.

Offline

 

#25 2012-11-18 19:39:01

niebieskooki smok

Mafia

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Czwarty mord

Ta ja przez tą grę z początku bardzo zabawną, doprowadziłem do tego przyciski na klawie mi się pocą (taki joke )



mój głos idzie wstępnie na hadriana jeśli nie, wybierzcie za mnie, mnie się już nie chce kombinować

Ostatnio edytowany przez niebieskooki smok (2012-11-18 19:43:02)

Offline

 

#26 2012-11-18 19:43:19

Reuel

OC

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 113
Punktów :   

Re: Czwarty mord

mamy większe szanse od niego. jednak kogo wybrać. To jest problem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dgrayman.pun.pl www.wfc.pun.pl www.channeldisney.pun.pl www.corleone.pun.pl www.asgslask.pun.pl